Firmowe naklejki – niebanalny pomysł dla kreatywnych Comment

Dlaczego warto zamawiać brandowe naklejki?

Naklejki, to pomysłowa forma reklamy Twojego salonu. Te w kształcie koła możesz przykleić na kopercie, torbie z podarunkiem dla klienta, preparacie, który właśnie sprzedajesz po zabiegu. Podobnie traktować można naklejki samoprzylepne o kształcie prostokąta. Ilość rozwiązań równa twojej kreatywności.

Myślisz o innych formatach, potrzebujesz bardziej wymyślnych kształtów? Rozumiemy to i czekamy na maila lub telefon, wspólnie opracujemy rozwiązanie, które dla Ciebie będzie idealne, a dla odbiorców twoich usług zaskakujące!

Uwagi i sugestie

Naklejkę możesz potraktować jako mini-wizytówkę, umieścić na niej dane gabinetu oraz ciekawą grafikę i gotowe!
Szykujesz promocje, a żal ci wydawać pieniądze na ulotki, bo duża ilość zamówionych jakiś czas temu wciąż zalega na biurku? Wydrukuj naklejkę ze stosowną informacją i zaktualizuj ˶stare˝ druki. Potrzebujesz ozdobnego elementu, którym dekorować będziesz podarunki dla stałych klientów? Zdecyduj się na pomysłowe naklejki z ekskluzywnym motywem, będą wyglądały luksusowo. Jeśli zależy Ci na błyszczącej powierzchni i większej trwałości zdecyduj się na folię, trochę mniej przejmujesz się jakością wystarczy Ci papier samoprzylepny.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

(required)