Karta stałego klienta lub VIP Comment

Ekskluzywne, twarde, a jednocześnie elastyczne karty drukowane na tworzywach sztucznych PVC i PP lub papierze pokrytym subtelnym błyszczącym, bądź matowym laminatem. Wykorzystanie nowoczesnej technologii druku sprawia, że kolory kart są wyjątkowo nasycone. Zaskoczą cię trwałością, niepowtarzalnym wyglądem i dodatkowymi opcjami, takimi jak wybiórczy lakier, który nada im niezwykłego charakteru.

Dlaczego warto zamawiać?

Karty stałego klienta czy też karty VIP powinny być na wyposażeniu każdego gabinetu. Honorujesz nimi najwierniejszych odbiorców Twoich usług, tym gestem dajesz im do zrozumienia jak wiele dla Ciebie znaczą.

W parze z taką kartą składasz klientowi obietnicę specjalnych korzyści. Rabaty, bezpłatne konsultacje, dodatkowe pakiety, podane w eleganckiej i wyrafinowanej formie. Twoi goście uwielbiają być tak traktowani, a Ty? Kochasz obdarowywać innych? Jeśli tak, ta forma jest wręcz stworzona dla Twojego gabinetu!

Uwagi i sugestie

  • Zamawiając kartę stałego klienta zastanów się, co chcesz na niej zamieścić. Czy pojawi się tam od razu komunikat o procentowej zniżce, czy też informacje o promocjach dla stałych klientów sukcesywnie pojawiać się będą na innych nośnikach.
  • Zadecyduj, czy karta ma być personalizowana, a może zupełnie anonimowa?
  • Zdecydujesz się na podłoże plastikowe Twoi klienci długi czas będą cieszyli się wysoką trwałością i odpornością swoich kart.
  • Pomyśl o kartach VIP, które można podzielić na złote, srebrne i brązowe – w zależności od ˶wypracowanej˝ do tej pory przez klienta zniżki.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

(required)