Katalogi ofertowe Comment

Wyrafinowany, luksusowy, po prostu doskonały, by zaprezentować w nim pełną ofertę Twoich usług czy produktów. Sztywna okładka katalogu sprawia, że nabiera on szlachetności, a grube karty wewnętrzne doskonale oddają charakter każdej zamieszczonej na nich treści. Śnieżna biel stron wspaniale kontrastuje z lekko połyskującym nadrukiem znakomicie dopełniając całość.

Dlaczego warto zamawiać?

Katalog pomoże zaprezentować ofertę Twojego gabinetu w bardziej przejrzystej i atrakcyjnej formie. Jeśli nie lubisz ograniczać się z ilością informacji, chciałbyś klientowi przedstawić jak najwięcej szczegółów dotyczących oferty, usług, produktów, a nawet samego gabinetu, katalog to doskonała alternatywa.

Katalog jest bardzo skrupulatnie przemyślaną formą reklamy. Dlatego zanim trafi do rąk Twojego klienta będziesz musiał poświęcić mnóstwo czasu i energii na jego stworzenie. Ale cierpliwość popłaca, efekt jaki potrafi wywrzeć ten elegancki druk bywa bezcenny.

Uwagi i sugestie

  • Katalog reklamowy doskonale sprawdza się w sytuacjach, kiedy bardzo szczegółowo chciałbyś przedstawić ofertę, usługi, produktu, czy zaprezentować własny gabinet.
  • Duża ilość miejsca sprawia, że nie musisz ograniczać się z treścią oraz ilością fotografii.
  • Obszerność tej formy reklamy nie usprawiedliwia jednak chaosu informacyjnego, zanim zabierzesz się do pracy nad katalogiem dokładnie przemyśl jego koncepcję.
  • Gotowa broszura jest zbyt cenna, by trafiła w ręce przypadkowych klientów, zanim zamówisz zastanów się komu i w jakim celu chciałbyś ją później podarować.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

(required)