Sesja zdjęciowa szansą na udaną promocję salonu kosmetycznego Comment

Profesjonalne sesje zdjęciowe wykonujemy, żeby posiadać własny katalog dobrych zdjęć, które z powodzeniem możemy wykorzystywać w drukowanych materiałach reklamowych, promocji internetowej, czy na portalach społecznościowych.

Dlaczego warto zamawiać?

Sesja produktowa

Oferta na packshoty (packshot to termin używany w branży reklamowej określający przedstawienie produktu za pomocą statycznego lub ruchomego obrazu) skierowana jest głównie do producentów kosmetyków i urządzeń, którzy chcieliby wykorzystać zdjęcia swoich produktów do w materiałach promocyjnych – stronach internetowych, aukcjach internetowych, kalendarzach, katalogach czy reklamie prasowej. W skład usługi wliczona jest sesja fotograficzna oraz obróbka graficzna zdjęć.

Sesja wnętrzarska

Sesja wnętrzarska ma za zadanie zaprezentować wnętrze salonu. Fotografie pomieszczeń wykorzystuje się we wszelkich kampaniach wizerunkowych, począwszy od materiałów drukowanych, na promocji internetowej skończywszy.

Sesja portretowa

Oferta na fotografie pracowników gabinetów, których zdjęcia dość często pojawiają się na stronach internetowych jako forma prezentacji zespołu specjalistów.

Sesja reporterska

Zlecenia reporterskie, czyli fotografie wykonywane podczas przeprowadzania zabiegów, znajdują zastosowanie w materiałach tworzonych na potrzeby kampanii reklamowych salonów kosmetycznych oraz przy kompletowaniu portfolio.

Uwagi i sugestie

  • Dobrze wykonana sesja zdjęciowa wymaga czasu i odpowiedniego rozstawienia sprzętu, zarezerwuj sobie na nią kilka godzin!
  • Przy sesjach portretowych nie obejdzie się bez dobrego przygotowania, makijaż i fryzura muszą być idealne!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

(required)