Godny partner, któremu można powierzyć promocję swojego gabinetu, ośrodka spa czy salonu pozostawał w sferze marzeń. Nic dziwnego, wpisując w internetową wyszukiwarkę hasło „reklama dla salonu” kompletna posucha.

Właściciele kosmetycznych biznesów narzekali, że brakuje agencji, której produkty skierowane byłby tylko do nich. I mieli rację, nic takiego nie istniało. A skoro rynek nie znosi próżni, w końcu musiała powstać wyspecjalizowana jednostka, która obrała sobie za cel służbę kosmetyce, marka – Dla salonu.

Od koncepcji do rzeczywistości

Choć pomysł powstał już dawno temu, nadanie mu realnego kształtu zajęło kilka intensywnych miesięcy pracy. W założeniu wszystko musiało być dokładnie przemyślane, od samej koncepcji począwszy, a na wyglądzie strony i ofercie skończywszy. Postanowiliśmy, że tu nie ma miejsca na niespójność czy bylejakość, bo najbardziej wymagający klienci, jakimi niezaprzeczalnie są właściciele salonów, nam tego nie wybaczą. Mieliśmy rację?

Poznaj nas, zaufaj naszym umiejętnościom

Do projektu zaprosiliśmy specjalistów z wielu dziedzin: kreatywnych grafików komputerowych, doświadczonych marketingowców, praktykujących kosmetologów i wykwalifikowanych branżowych trenerów. W naszych szeregach znaleźli się też tłumacze oraz doradcy finansowi. Tym samym stworzyliśmy zgrany zespół przyjaciół, scementowany przez wspólne pasje – warto to sprawdzić na własnej skórze!

Stawiamy na reklamę

Jaki cel nam przyświeca? Stworzyć stronę internetową, na którą z przyjemnością będą wracać kosmetyczni specjaliści. Dlaczego? Bo tutaj znajdą pomysł na promowanie swoich małych i większych biznesów. Zamówią reklamę, która będzie spójna, dobrej jakości i na wysokim poziomie. Otrzymają rzetelnie wykonany produkt, dopasowany do ich preferencji i idealnie sprawdzający się w tej specyficznej branży.

Podpatrzą jakie trendy królują w sztuce designu dla branży zdrowia i urody. Dowiedzą się o niestandardowych możliwościach własnej promocji, a przede wszystkim znajdą wsparcie dla własnych mniej lub bardziej szalonych pomysłów na siebie. Wszystko to podane w dostępnej i ciekawej formie.

Publikacje specjalistyczne, to coś co tygryski lubią najbardziej

Na tym nie koniec, na naszej platformie zaplanowaliśmy miejsce na specjalistyczne artykuły. Publikacje te wyjaśnią właścicielom urodowych biznesów arkana sztuki projektowania i promowania salonów, gabinetów oraz ośrodków SPA. Nie ograniczamy się jednak tylko do zagadnień reklamowych, będziemy publikować też naukowe teksty współpracujących z nami kosmetologów, podologów, dietetyków, chemików, biotechnologów i innych specjalistów. Mamy nadzieje, że zaskoczymy zakresem problematyki, jak również nietypowym podejściem do interesujących branżę kwestii.

Powieje wielkim światem

Poza tym założyliśmy, że podszkolimy języki obce naszych ekspertów od pielęgnacji. Dlatego też słowniczek pojęć specjalistycznych, opracowywany na bieżąco przez naszych tłumaczy, będzie stałym punktem w naszym dziale „Dobrze wiedzieć”. Oni również zajmą się wyszukiwaniem kosmetycznych ciekawostek z całego świata, którymi będziemy was raczyć.

Tłumaczenia – nowość

A jeżeli o już o językach obcych mowa szybko przechodzimy do naszej podstrony „Tłumaczenia”. Zaskoczeni taką usługą w naszej ofercie? Niepotrzebnie. Któż z was nie potrzebował kiedyś pomocy przy tłumaczeniu specjalistycznej literatury branżowej, wsparcia podczas rozmów z zagranicznymi kontrahentami czy tłumacza podczas organizowanej przez niego konferencji? Właśnie, właśnie. Teraz nie musicie szukać daleko, nasi współpracownicy są wyspecjalizowani w zagadnieniach kosmetycznych i kosmetologicznych w języku hiszpańskim i angielskim. Brzmi zachęcająco? Oczywiście!

Znamy się, to doradzamy!

Doradca kredytowy, doświadczony w poszukiwaniu rozwiązań dla właścicieli salonów urody, gabinetów kosmetycznych oraz ośrodków odnowy biologicznej? Wypisz, wymaluj– nasz doradca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży stworzyliśmy miejsce dedykowane właścicielom poszukującym skutecznych rozwiązań finansowych na rozwój swoich biznesów. Jeśli należysz do tej grupy i właśnie zastanawiasz się nad kredytem na nowy sprzęt, remont wnętrza lub szkolenie branżowe – już dziś umów się na miłą rozmowę o konkretach!

Na szkolenia nigdy czasu nie szkoda

Przyglądając się branży kosmetycznej dostrzegliśmy też, że coraz trudniej o sumiennych trenerów i dobre szkolenia. A skoro mamy w swoim zespole osoby, które od lat zawodowo dzielą się profesjonalną wiedzą z debiutantami, jak i profesjonalistami, dlaczego nie skorzystać? Tak powstał dział „Szkolenia”. Zachęcamy do systematycznego zaglądania, wertowania oferty, a tym samym dołączania do grona zawsze głodnych informacji pasjonatów kosmetyki.

Ruszyliśmy i czekamy na wasz krok

Jak łatwo się zorientować zakres naszych działań jest dość szeroki, ale kompletnie podporządkowany osobom żądnym wiedzy z dziedziny kosmetyki i kosmetologii. Naszym marzeniem jest stać się partnerem działań promocyjnych oraz reklamowych, które są niezbędne w dzisiejszej branżowej rzeczywistości. Chcemy wspierać, pomagać, a potem podziwiać jak radzą sobie na rynku usług pielęgnacyjnych nasi kosmetyczni biznesmeni. Wpuścicie nas do waszego specyficznego świata i zaufacie? Teraz Wasz krok!

Zespół „Dla salonu”