Profesjonalny firmowy notatnik Comment

Dopasowane do charakteru Twojego gabinetu notesy zachwycą Cię gładką powierzchnią i wyrazistą bielą papieru, a oczarują wysoką jakością wydruku. Profesjonalnie wyglądające notatniki, przeznaczone docelowo do zapisywania mniej lub bardziej ważnych informacji, wzbogacone o niebanalną okładkę też mogą olśniewać!

Dlaczego warto zamawiać?

To prosty i funkcjonalny nośnik reklamy gabinetu kosmetycznego. Obok podstawowego przeznaczenia może zostać wykorzystany jako świetne podłoże na jakim promować będziesz swoją ofertę.

Posiadając notesy z własnym, zgodnym z dotychczasową identyfikacją wizualną, nadrukiem oszczędzasz dwa razy, na zakupie kolejnych notatników, które muszą być zawsze pod ręką i na szukaniu na siłę dodatkowych elementów reklamy.

 

Uwagi i sugestie

  • Notes zaprojektowany od początku dla Ciebie, to doskonała możliwość na stworzenie projektu idealnego.
  • Możesz zaplanować w nim nie tylko miejsce na notatki czy dane, ale też dodatkowe funkcje, takie jak np. okienko na datę.
  • Jeśli notatniki zamawiasz tylko na potrzeby twoje i personelu, wystarczy Ci opcja bez okładki. W przypadku kiedy notes ma być również gadżetem reklamowym dla klientów warto wzbogacić go o godną kartę tytułową.
  • W swoich notatnikach zapisujesz i szybko wyrywasz karty? Zdecyduj się na wersję klejoną. A może często wracasz do własnych bazgrołów? Pomyśl koniecznie o notesie spiralowanym.
  • Wiedz, że spiralowanie pozwala na notowanie większej ilości informacji na kolejnych kartkach nie powodując ich zgniatania – jesteś estetą, weź sobie to do serca.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

(required)