Beauty Innovations - Forum Branży Kosmetycznej skierowane jest przede wszystkim do właścicieli, prezesów i członków zarządu firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne, pracowników laboratoriów, działów badawczo-wdrożeniowych, osób zajmujących się marketingiem firm kosmetycznych, firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, odczynników, opakowań, przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz osób zainteresowanych, związanych z branżą kosmetyczną. 

Podczas spotkania proponujemy Państwu udział w merytorycznych wykładach, prowadzonych przez wybitnych ekspertów. W tym roku poruszana tematyka będzie dotyczyć m.in. opakowań na rynku kosmetycznym, kosmetyków anti-pollution, nanotechnologii w kosmetyce, innowacyjnych składników aktywnych używanych w kosmetykach i wiele innych. 

Ważnym punktem konferencji jest networking, który podczas zeszłorocznej edycji cieszył się ogromną popularnością. Dzięki specjalnej platformie, uczestnicy mają możliwość umawiania się na indywidualne spotkania biznesowe, prowadzone w komfortowych warunkach, z potencjalnymi kontrahentami i najlepszymi specjalistami branży kosmetycznej. 

Beauty Innovations 2017 to również doskonała okazja do zapoznania się - podczas części targowej - z ofertą innych firm związanych z branżą kosmetyczną.

Konferencja zakończy się debatą, w której wezmą udział prelegenci. 

Oficjalnymi Parterami tegorocznej edycji są:

• Polskie Stowarzyszenie Przemysłu kosmetycznego i Detergentowego
• Uniwersytet Medyczny w Łodzi
• Dla Salonu

Zapisy na Konferencję nadal trwają. Poprzednia edycja Beauty Innovations 2016 odniosła ogromny sukces - 150 uczestników, 60 zrealizowanych spotkań biznesowych w ramach platformy networkingowej (nie wliczamy tych nieoficjalnych, „kuluarowych”), ponad 10 godzin konferencji, w tym 6 godzin wykładów i przedłużona do godziny gorąca debata. 

Tegoroczna edycja odbędzie się 23 maja, w hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi. Koszt uczestnictwa to 600 zł netto/os. Do końca marca cena promocyjna 550 zł netto/os (rejestracja) Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Wystawcy oraz Sponsora konferencji. 

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

Kontakt:
Anna Miłowska
Koordynator konferencji 

Telefon: +48 782 468 130
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.