Nadeszła jesień, moment, w którym w salonach kosmetycznych nie jest już tak tłoczno jak w sezonie urlopowym. Chłodniejsze dni, to mniej entuzjastyczne podejście klientek do gabinetowej pielęgnacji. Co zaproponować potencjalnym klientom, żeby chciało im się wyjść z domowych pieleszy i odwiedzić wasze wnętrza? Pomyśl o tym:

1) Zrób promocję na zabiegi kwasowe! Jesień to idealny moment na ten rodzaj pielęgnacji, więc wydrukuj ulotki i roznieś je w pobliżu salonu.
2) Wprowadź kartę klienta, jeśli jeszcze jej nie posiadasz. Spraw że wizyty staną się regularne, a każda z nich zbliży Twojego gościa do wyjątkowego rabatu.
3) Zdecyduj się na kartę poleceń! Przekonaj klientów do polecania Twoich usług. Zaproponuj, że za każdych dwóch znajomych, którzy wykonają w Twoim gabinecie określony zabieg, klientka otrzyma gratis coś dla niej wartościowego.

To naprawdę działa!
Potrzebujesz pomocy w projektach i druku?

Zwróć się do nas Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 537 558 850