Konferencja będzie okazją do wysłuchania ciekawych prelekcji ekspertów z branży beauty, dyskusji na ważne dla profesjonalistów tematy oraz do udziału w innowacyjnej formule Beauty Speed Dating.

Biznesowe spotkania w formule „speed dating” doskonale sprawdzają się na organizowanych przez nas konferencjach dla branży usługowej. Teraz, jako pierwsi w Polsce wprowadzamy je do świata beauty. Jesteśmy przekonani, że te ekspresowe, 4-minutowe spotkania profesjonalistów z branży urodowej z dostawcami produktów i usług, zaowocują nawiązaniem cennych kontaktów biznesowych - wyjaśnia Rafał Krzycki, organizator konferencji i prekursor spotkań Business Speed Dating w Polsce.

Beauty Meeting to konferencja bazująca na prelekcjach przygotowanych przez ekspertów i wieloletnich praktyków z branży beauty, którzy poruszą tematy niezwykle istotne dla osób zarządzających salonami urody. Nie zabraknie dyskusji dotyczących zarządzania personelem, promowania firmy w internecie czy optymalizacji kosztów towarów i usług. 

To osoby zarządzające salonami urody sygnalizują nam, jakie tematy dotyczące funkcjonowania ich biznesów są dla nich najważniejsze. Właśnie tym kwestiom będzie poświęcona pierwsza edycja Beauty Meeting – tłumaczy Rafał Krzycki z firmy Business Speed Dating Poland, organizator konferencji.

Konferencja będzie nie tylko okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń. Dla chętnych organizator przygotował również liczne konkursy, w których można zawalczyć o atrakcyjne nagrody.

Przygotowaliśmy aż 3 konkursy - zarówno osoby zarządzające salonami urody, jak i dostawcy towarów i usług znajdą coś dla siebie. Już dziś zapraszam do przesyłania zgłoszeń. Szczegóły dotyczące konkursów można znaleźć na naszej stronie internetowej www.beautymeeting.pl. – wyjaśnia organizator.

Udział w Beauty Meeting jest bezpłatny dla pierwszych stu osób (właścicieli i menadżerów salonów urody). Można również wykupić pakiet VIP w cenie 49 PLN netto, który oprócz biletu wstępu zawiera zestaw kosmetyków o wartości równej co najmniej cenie biletu.

Konferencje BSD Poland są organizowane cyklicznie i z każdą kolejną edycją biją rekordy popularności. W ostatniej edycji wzięło udział ponad 300 profesjonalistów, i odbyło się ponad 1 300 spotkań w formule „speed dating”. 

Czas i miejsce: 20 lutego 2018 r., hotel DoubleTree by Hilton, Warszawa 

Bilety: darmowe dla właścicieli i menadżerów salonów urody (limit: 100 sztuk) lub 49 PLN netto (pakiet VIP z kosmetykami) .

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji oraz możliwość zakupu biletów znajdują się na: www.beautymeeting.pl