WRZESIEŃ 2017 –  targi kosmetyczne


Gotowi? Zaczynamy! Sezon jesiennych wydarzeń, na których nie powinno nas zabraknąć rozpoczynają Targi Beauty Forum & SPA. Co przygotowali dla nas organizatorzy? Już zdradzamy!

8 EDYCJA TARGÓW BEAUTY FORUM & SPA 

• 23 – 24 września 2017

• Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56c, Warszawa

• Więcej informacji: kliknij

Wszystkie osoby związane zawodowo z kosmetyką będą miały szansę pogłębić swoją wiedzę oraz zaczerpnąć informacji uczestnicząc w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym IFC i Międzynarodowym Kongresie Pielęgnacji Stóp i Podologii. Nie zabraknie również konkursów. Będziemy mogli obserwować rywalizację, lub uczestniczyć (jeśli zdążyliście się zarejestrować do 14 sierpnia) w: Mistrzostwach FacePainting Trophy, Mistrzostwach Manikiuru Hybrydowego Black & White, Mistrzostwach Przedłużania Rzęs, czy Konkursie wSPAniałe miejsce na mapie urody. Brzmi zachęcająco? W takim pod koniec września zbiórka w Warszawie!

PAŹDZIERNIK 2017 – kongresy i targi branży beauty


Skoro wrzesień już za nami, czas na październikową listę wydarzeń. Pasjonaci kosmetyki, kosmetologii i fryzjerstwa będą podróżować pomiędzy Gdańskiem a Warszawą. Już zdradzamy, gdzie dokładnie. Na początku miesiąca spotykamy się na Wybrzeżu…

20. TARGI KOSMETYCZNE I FRYZJERSKIE URODA 

• 7 – 8 października 2017

• AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

• Więcej informacji: kliknij

Ubiegłoroczna edycja targów, zakończyła się sukcesem, dlatego w 2017 roku powinniśmy spodziewać się równie bogatego oraz różnorodnego programu. Wiemy już, że części wystawowej towarzyszyć będzie ponad 50 imprez towarzyszących. 6. Ogólnopolski Kongres Wizażystów, 18. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej czy Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji – to propozycje dla osób zainteresowanych makijażem i wizażem. Jeśli bliższa jest Wam stylizacja oraz zdobienie paznokci, dla Was są XX. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nail Master Cup 2017. Waszym konikiem jest kosmetyka i kosmetologia? 5. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym i 4. Kongres i Warsztaty Podologiczne powinny Was szczególnie zainteresować. Jesteście fryzjerami? To koniecznie obejrzyjcie, lub weźcie udział w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach we fryzjerstwie CMC Polski, 11. Konkursie Fryzjerskim | Hair Design,  53. Wojewódzkim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego lub Konkursie Międzyszkolnym Open Hair Cup 2017. W całym tym zamieszaniu, warto przyjrzeć się również Pokazowi Instruktorów i Stylistów Fryzjerskich – Trendy 2017 oraz Gali Dnia Fryzjera. Oj, w tym roku w Gdańsku nie ma czasu na nudę!

IV OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

• 21 – 22 października 2017

• Dago Centrum, ul. Rondo ONZ 1, Warszawa

• Więcej informacji: kliknij

To nie koniec październikowego szaleństwa, po nadmorskich przygodach, wybieramy się do stolicy, bo tam kolejna dawka wrażeń -  IV Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej. Głównym przesłaniem wydarzenia jest integracja środowisk medycyny i kosmetologii. Znamienici eksperci (lekarze, kosmetolodzy) podzielą się z nami swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Wykładom towarzyszyć będą wystawcy, którzy zaprezentują nowości branży kosmetycznej, kosmetologicznej i medycyny estetycznej. Na razie nie jest znany szczegółowy program imprezy, ale już wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej!

LISTOPAD 2017 – kongres, targi i konferencje dla kosmetyczek i kosmetologów


Prawdziwa kumulacja branżowych wydarzeń następuje właśnie w listopadzie, to w tym miesiącu nie będzie czasu na odpoczynek. Jeśli chcecie nadążyć za nowościami, musicie zarezerwować kilka istotnych terminów. Jakich? Właśnie podpowiadamy!

36. KONGRES I TARGI KOSMETOLOGICZNE LNE

• 4 – 5 listopada 2017

• Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO, ul. Galicyjska 9, Kraków

• Więcej informacji: kliknij

LNE to najważniejsze wydarzenie branży beauty, dlatego podczas jesienno-zimowej edycji Kongresu i Targów orgaznizowanych w Krakowie, nie zabraknie międzynarodowych ekspertów-praktyków, gorących tematów branżowych, wykładów, pokazów i warsztatów. Z niecierpliwością czekamy na doniesienia od organizatorów dotyczące dokładnego harmonogramu. Również ostrzymy sobie pazurki na spacer po części targowej, gdzie i tym razem, zaprezentuje swoje nowości produktowe ponad dwustu wystawców. Kto będzie na LNE – ręka w górę!

8. KONGRES ŚWIATA PRZEMYSŁU KOSMETYCZNEGO

• 7 – 9 listopada 2017

• Hotel Ambasador Premium, u. Jana Kilińskiego 90, Łódź

• Więcej informacji: kliknij

Skoro w pierwszy weekend koniecznie meldujemy się w Krakowie, to kolejny na pewno musimy spędzić w Łodzi. Tam bowiem odbędzie się ósma edycja wyjątkowego spotkania, dedykowanego przedstawicielom przemysłu kosmetycznego – Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego! W programie znajdziemy seminaria adresowane do producentów kosmetyków i leków, trwające równolegle w dwóch osobnych salach wykładowych. Odbędą się też targi dostawców i firm, zarówno krajowych, jak również zagranicznych, świadczących usługi dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej. A zwieńczeniem pracowitego dnia będzie Gala Wieczorna – stanowiącą idealną okazję do integracji branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej z dostawcami. Zainteresowani? To rezerwujemy termin i widzimy się w kreatywnej Łodzi!

ESTHETIC SHOW MIĘDZYNARODOWE TARGI KOSMETYKI, BEAUTY & SPA 

• 18-19 listopada 2017

• Warszawa Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

• Więcej informacji: kliknij

W listopadzie nuda nam nie grozi, jeszcze nie opadnie kurz po łódzkim kongresie, a już szykować się należy do kolejnego wydarzenia dedykowanego profesjonalistom branży usług kosmetycznych, beauty, spa & wellness oraz medycyny estetycznej – Esthetic Show! Event będzie połączeniem targów oraz bogatego programu merytorycznego w postaci konferencji, workshopów i biznesowych spotkań. Mamy dobrą wiadomość dla fanów bloku certyfikowanych warsztatów – ESTHETIC WORKSHOP,  przebój wiosennej edycji będzie kontynuowany również w jesiennej odsłonie! Całość dopełnią imprezy towarzyszące takie jak mistrzostwa, konkursy, pokazy trendy w stylizacji, kulisy pracy z gwiazdami oraz pokazy terapii czy masaży. Szykuje się ciekawe wydarzenie! Jedziemy?

III EDYCJA TARGÓW BEAUTY SPA & FASHION

• 18-19 listopada 2017

• EXPO MAZURY S.A, ul. Grunwaldzka 55, Ostróda

• Więcej informacji: kliknij

Zamiast do Warszawy wolelibyście na Mazury? To wspaniale, ponieważ dokładnie w tym samym czasie co Esthetic Show, w Ostródzie odbywać się będzie III edycja Targów Beauty SPA & Fashion. Jaki jest zakres tematyczny wydarzenia? Bardzo rozległy: kosmetyka ciała i twarzy, fryzjerstwo i barbering, medycyna estetyczna, kosmetyka naturalna, ośrodki spa i welness, zdrowie i dietetyka, kosmetyka i pielęgnacja dzieci, zdobienie ciała, biznes w salonie urody. W części targowej znajdziemy szeroką ofertę producentów oraz dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków kolorowych, akcesoriów oraz kosmetyków. Czyli wszystko, co w naszym gabinecie kosmetycznym oraz salonie Spa niezbędne. Kogo spotkamy w listopadzie w Letniej Stolicy Warmii i Mazur – dajcie znać!

XVII BRANŻOWE TARGI KOSMETYCZNE BEAUTY FAIR 

• 25-26 listopada 2017

• Międzynarodowe Centrum Kongresowe, plac Sławika i Antalla 1, Katowice

• Więcej informacji: kliknij

Kalendarz listopadowych imprez zamykamy na Śląsku, ponieważ to właśnie w Katowicach będziemy mieli okazję spotkać się na Beauty Fair, największej imprezie targowej w Polsce skierowanej do branży kosmetyki profesjonalnej i stylizacji paznokci. Na razie szczegóły eventu owiane są słodką tajemnicą, ale pamiętając poprzednie edycje wydarzenia mamy pewność, że atrakcji nie zabraknie. Wszyscy spragnieni szczegółowego programu prosimy uzbroić się w cierpliwość.

GRUDZIEŃ 2017 – kosmetyka i fryzjerstwo


Po pracowitym listopadzie czas na grudniowe zapowiedzi. Wśród obowiązkowych wydarzeń ostatniego miesiąca roku znaleźć się musi Innova Beauty & Pharm oraz Salon Kosmetyki i Fryzjerstwa Ślubnego VENUS. Przeczytajcie sami!

TARGI KOSMETYCZNE, FRYZJERSTWA, MEDYCYNY ESTETYCZNEJ & SPA

INNOVA BEAUTY & PHARM

• 2-3 grudnia 2017

• Hala Bielany, ul. Lindego 20, Warszawa

• Więcej informacji: kliknij

Grudzień najlepiej zacząć w doborowym towarzystwie, wśród innych specjalistów, ekspertów z każdej dziedziny kosmetologii, kosmetyki i medycyny estetycznej, dermatologii, podologii i trychologii. Czyli na Innova Beauty&Pharm! Kongresowi i Targom w Warszawie towarzyszyć będzie wystawa, szereg Kongresów, pokazy, konkursy, mistrzostwa, strefy blogerów, czy kącik naturalny. To wydarzenie, na którym nie może nas zabraknąć, prawda?

XIII SALON KOSMETYKI I FRYZJERSTWA ŚLUBNEGO VENUS

• 9-10 grudnia 2017

• Centrum Kongresowe Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, Kielce

Więcej informacji: kliknij

Venus, to głównie święto przyszłych małżonków, ale w opanowaniu przedślubnego zamieszania niemałą rolę odgrywają specjaliści od urody. Tak, tak, w tegorocznej edycji targów ślubnych w Kielcach ponownie dużo uwagi przyciągną stanowiska wystawców z branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Na chwilę obecną informacji od organizatorów jeszcze niewiele, ale liczymy na to, że za kilka tygodni będziemy mogli podać więcej szczegółów. Mimo wszystko warto zaznaczyć w swoim kalendarzu na czerwono datę 9-10 grudnia. Obecność obowiązkowa!

MARZEC 2018 – Forum kosmetyki


BEAUTY VISION FORUM KOSMETYKI

• 24-25.03.2018

• Poznań Congress Center, Głogowska 14, Poznań

• Więcej informacji: kliknij

Na sam koniec szybka informacja o najbardziej odległym wydarzeniu, czyli poznańskim Beauty Vision, oprócz daty i miejsca forum nie możemy podzielić się z Wami innymi informacjami, ale zachęcamy do zapamiętania, że przyszłoroczne spotkania pasjonatów kosmetyki i kosmetologii już są zapowiadane. 

W tej branży nie ma przestojów, technologia zabiegowa, nowości preparatowe, odkrycia naukowe wciąż się pojawiają, dlatego tak ważnym jest, żeby nie pozostać w tyle z ofertą własnego gabinetu. Z kim będziemy mieli szansę spotkać się w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Łodzi, Ostródzie, Kielcach, Poznaniu czy Gdańsku? Pochwalcie się, na jakie wydarzenie się wybieracie. Do zobaczenia!