Tym razem nie był to telefon Andrzeja - biznesmena, ale telefon Sławka. Przecież każdy fryzjer, każda kosmetyczka, lekarz czy masażystka jest także biznesmenem. Muszą nie tylko znać się na swojej pracy, ale powinni również umieć sprzedać swoje umiejętności oraz sprawić, by klient poczuł się zaopiekowany. Tylko którego klienta w tak kłopotliwej sytuacji wybrać? Który z nich jest ważniejszy? Ten, który już jest obsługiwany, czy ten, który właśnie próbuje się dodzwonić i umówić? Telefon dzwonił, a obydwaj panowie taktownie udawali, że nic się nie dzieje.

To nie my napisaliśmy ten scenariusz, ale samo życie - Andrzej to pomysłodawca Mojej Recepcji, a pomysł na taką usługę faktycznie narodził się u fryzjera.

Dziś Moja Recepcja to już coś więcej niż pomysł – to realna asytentka, która odbierze za Ciebie telefon i zapisze klienta na usługę. Może ona również informować Twoich klientów o cenach, czasie trwania zabiegu itp. To Ty o tym decydujesz. Podobnie jak o tym, w jaki sposób ma witać oraz żegnać Twoich klientów. Na twoje życzenie potwierdzi ona także zapisy z kalendarza. Do Twoich klientów wysłany zostanie również SMS przypominający o wizycie.

Kim jest tajemnicza ONA? Cóż, musimy Ci zdradzić nasza małą tajemnicę – nie jest to jedna osoba. O to, aby Twoi klienci byli zadowoleni z obsługi, zadba cały sztab ludzi. Zarówno nasze asystenki, jak i informatycy, są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku przez 12 godzin! Dzięki temu, będziesz mógł się skupić na tym, co w twojej pracy jest najważniejsze i mieć pewność, że każdy telefon zostanie odebrany, a klient profesjonalnie obsłużony. Nie martw się! Kalendarz, który będziemy dla Ciebie prowadzić jest współdzielony, a to oznacza, że w każdej chwili masz do niego dostęp i to Ty nim zarządzasz! O wszystkich telefonach będziesz informowany na bieżąco, więc żadna istotna informacja Ci nie umknie. Jeżeli potrzebujesz poinformować swoich klientów o promocji – to także możemy zrobić za Ciebie.

Ale, ale... Chcemy pomóc Ci nie tylko w pracy. Jak często zdarza się, że Twoi klienci próbują się do Ciebie dodzwonić podczas, gdy Ty jesteś już w domu? Albo po prostu po godzinach pracy? W Twoim zawodzie, gdzie potrzebna jest uwaga i koncentracja, nie można sobie pozwolić na chwilę zapomnienia. Każdy ruch ma znaczenie. I dlatego tym bardziej potrzebujesz odpoczynku, aby naładować akumulatory. Z jednej strony chcemy wesprzeć Cię w Twojej pracy, a z drugiej możemy stać się dyskretnym strażnikiem Twojego wolnego czasu.

Zależy Ci na prywatność lub po prostu nie chcesz, aby ktoś odebrał twój prywatny telefon? Nie ma sprawy – Mojej Recepcji możesz używać do celów prywatnych, ale możesz też ograniczyć jej działanie wyłącznie do sfery zawodowej. Być może potrzebujesz z naszej strony samych potwierdzeń, aby uniknąć "pustych" wizyt i tym samych zaoszczędzić swój czas i pieniądze. A może będziemy w stanie pomóc Ci w jeszcze inny sposób? Jeśli tak, skontaktuj się nami. Nasz specjalista pomoże dobrać indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb Twojego salonu. Umawianie wizyt bierzemy na siebie, Ty zajmij się klientem.

 

Więcej informacji na stronie: mojarecepcja.com.pl