Kontakt

Dla salonu.pl

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres:
Sosnowiec, ul. Stawowa 4
lokal nr 39, I piętro
Budynek ˶Szkłobudowy˝
Facebook:
www.facebook.com/dlasalonupl
Google Plus:
www.plus.google.com/104803710869255247218
YouTube:
www.youtube.com/

 

Masz pytania? Napisz do nas!

Imię i nazwisko
E-mail
Treść wiadomości
 
 

Kim jesteśmy /

Grupa specjalistów, których połączyły wspólne pasje – reklama i kosmetyka. Są więc wśród nas kreatywni graficy komputerowi, doświadczeni marketingowcy, praktykujący kosmetolodzy i wykwalifikowani branżowi trenerzy.

W działaniach wspierają nas profesjonalni pracownicy agencji reklamy, którzy czasami muszą studzić naszą wyobraźnię. W jakim celu? Żeby produkt, który do Was trafi był nie tylko pomysłowy, ale i praktyczny. Co wynika z tej wybuchowej mieszanki osobowości? Oceńcie sami!

Dlaczego branża zdrowia i urody /

Bo na tym się znamy! Od lat przyglądamy się i współtworzymy projekty dla tego niewielkiego, ale bardzo istotnego segmentu rynku. Nieobce nam dbanie o wizerunek gabinetów urody, reklamowanie ośrodków spa, czy szkolenia dla profesjonalistów.

Słowem, z niejednego pieca w tej branży chleb jedliśmy i znamy wiele, z istniejących w tym kameralnym środowisku mechanizmów. Dlaczego nie wykorzystać własnego doświadczenia w służbie kosmetycznych debiutantów, a nawet branżowych wyjadaczy? 

Jaki cel nam przyświeca /

Zamierzamy wspierać Was w trudnej sztuce reklamy oraz promocji Waszych małych salonów, średnich gabinetów oraz ogromnych ośrodków SPA. Tworzyć i oferować Wam produkty, które zaspokoją gusta każdego pasjonata kosmetyki, a jednocześnie będą dopasowane do branżowych wymagań. 

Pragniemy podpowiadać Wam dobre rozwiązania promocyjne, informować o nowych możliwościach reklamowych, jak również wprowadzać do oferty specjalnie dla Was wymyślone pozycje. Przy okazji chcemy zaoferować Wam dawkę solidnej, branżowej wiedzy, nieco rozrywki i możliwość doszlifowania umiejętności. Gotowi na takie wyzwanie?

Zaufali nam /

 
 
„Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa.” – Mary Lou Cook
Zaufali nam: