Już 20 lutego 2018 roku w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton odbędzie się konferencja Beauty Meeting. Wydarzenie adresowane jest do całej branży urodowej, a w szczególności do właścicieli i menadżerów salonów kosmetycznych i fryzjerskich.

»

 4 i 5 listopada 2017 wszyscy pasjonaci kosmetyki spotkali się w Krakowie na 36. Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE. Branża beauty znów miała swoje małe święto, podczas którego każdy odwiedzający EXPO Kraków mógł odwiedzić stoiska wystawców, przyjrzeć się nowościom oraz dowiedzieć więcej podczas wykładów i prezentacji.

»

Piękne kobiety, pasjonatki urody, kosmetyczki, blogerki urodowe, połączmy siły. Pokażmy nasze ulubione i sprawdzone kosmetyki do zimowej pielęgnacji oraz sprawdzone patenty na zimową pielęgnację cery, włosów i ciała. Podpowiedzmy innym, jakie są najmodniejsze świąteczne fryzury, topowe świąteczne makijaże...

»

Dobra wiadomość - nadchodzi koniec wakacji! Dlaczego ta informacja powinna wzbudzić w nas entuzjazm, drogie kosmetyczki i kosmetolodzy? Ponieważ wreszcie ruszy lawina jesiennych targów, konferencji i spotkań, które tak bardzo lubimy! Branżowi specjaliści oraz entuzjaści szykujcie kalendarze, bo będzie się działo!  

»

„Niech mi to Pani prześle w kolorach CMYK, przekształcone na krzywe, z nadlewką 2 mm” – czytasz w mailu od grafika i od razu dębiejesz? Co teraz? Zignorować wiadomość od kosmity i szukać kogoś innego? Czy zmierzyć się z gradem gniewu prosząc o wyjaśnienie kolejnego zwrotu?

 

»

Andrzej siedział właśnie na fotelu u swojego ulubionego fryzjera, Sławka. Sławek zajmował się tym, na czym zna się najlepiej –fryzurą swojego klienta. Nagle rozległ się dźwięk telefonu. Tym razem nie był to telefon Andrzeja - biznesmena, ale telefon Sławka. Przecież każdy fryzjer, każda kosmetyczka, lekarz czy masażystka...

»

Zaufali nam: